14

بالاخره بعد از کلی آمد و شد، توانستیم با وزیر اسبق نفت و نماینده امروز مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خیلی صمیمی به مصاحبه بپردازیم. مثل همیشه یکراست رفتیم سر موضوع و از کاهش قیمت نفت و آثار و علتهای آن گفتیم و از اقدامات نکرده وزارت نفت، بعد هم رسیدیم به پرونده پر سر و صدای کرسنت و این که آخر چگونه با این پرونده زنگنه رأی اعتماد گرفت.

به گزارش رجانیوز به نقل از «رمز عبور»، میرکاظمی پاسخ ما را غیرمستقیم داد و گفت در همان روزهای رأی اعتماد یکی از متهمان اصلی پرونده را در مجلس دیدم، صدایش زدم گفتم جنابعالی 850 هزار دلار پول توی حسابت آمده، حالا اینجا چکار میکنی؟! گفت آمدم برای زنگنه رأی جمع کنم.

حالا میرکاظمی احتمال استیضاح زنگنه را جدی ميداند.

میخواهم سؤال خود را با کاهش قیمت نفت شروع کنم.

افت شدید قیمت نفت، قطعاًً در این چهار سال اخیر، بینظیر است در حالی که دولت ابتدای امر، اعتقاد داشت که این افزایش قیمت طبیعی است. اما کم کم، این کاهش قیمت باعث شد حتی آقای هم در دیدارش با آقای نوری مالکی، بگوید «گویا توطئه ای در کار است.»

آیا شما هم اعتقاد دارید توطئهای وجود دارد و اگر هست، ابعاد این توطئه چیست؟ 

برای کاهش قیمت نفت دلایل مختلف اقتصادی و ی بیان ميشود. به عبارتی ميتوان گفت کاهش قیمت به مسائل غیر اقتصادی گره خورده است و در سطح بینالملل مدیریت ميشود تا قیمت پایین بماند. اما در ابعاد اقتصادی ادلههای مختلفی نظیر عرضه بیش از حد تقاضا مطرح است ولی این عرضه بیش از تقاضا را چه کسانی مدیریت میکنند؟! این نکته اساسی در بحث مدیریت ی قابل توجه است که حتی در سطح بینالمللی نیز به آن اشاره ميشود.

-----------به ادامه ی مطلب مراجعه کنید-----------

حزب الله قیمت ,کاهش ,نفت ,پرونده ,هم ,مدیریت ,کاهش قیمت ,قیمت نفت ,عرضه بیش ,بیش از ,و ازمنبع

خدا و بنده

افشا فعالیت آزمایشگاه بیولوژیک ارتش آمریکا

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز ترور سردار سلیمانی را شکست راهبردی آمریکا خواند

ماموریت اصلی سفارت ایران در عراق چیست؟

رابطه جهش تولید و نقدینگی کشور

دشمن روحانی نیستم اما نمی‌توانم مقابل تضییع حق مردم سکوت کنم!!!!

«لبخند» با «گلوله» فرقی ندارد وقتی از طرف دشمن باشد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خوشمزه ترین مزه ها هر چی که بخوای تبادل لينک سه طرفه و هوشمند ستوده 2 یادگیری دروس کنکور با حرف آخر لباس زیر شیردهی نخی یقه دار زنانه خالدار خرید قطعات یدکی لوازم خانگی دانلود آهنگ جدید وبلاگ تخفیف دونی MVM AND CHERY Catalog